Belka
Piątek, 28 Czerwca 2024   imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

O. Ksawery Knotz w Białej Podlaskiej 17 i 18 maja 2019 r.

Data publikacji: 2019-05-15, Data modyfikacji: 2019-05-16
A A AWydrukDrukuj  
 
  Szczęść Boże 🙂 Kochani, zapraszam Was bardzo bardzo na wyjątkową Randkę dla Par. Myślę, że warto poświęcić czas na te dwa wieczory, aby to co usłyszymy od specjalisty z zakresu relacji intymnych było dla nas inspirujące i wartościowe w budowaniu naszej Alkowy Małżeńskiej. 7 Randka u Antoniego w Białej Podlaskiej Temat spotkania: Sypialnia Małżonków. Ciało sakramentalnym znakiem przyjścia Boga. Organizator: Fundacja Kurs na Miłość! Gość specjalny: o. Ksawery Knotz, kapucynWstęp wolny Miejsce spotkania:Kościół św. Antoniego w Białej Podlaskiej, ul. Narutowicza 37 O której?17 maja godz. 19.0018 maja godz. 19.00 Konferencje o. Ksawerego będą dotyczyły odkrywania obecności Boga w relacji, więzi i ciałach małżonków. o. Ksawery Knotz – (ur. w 1965) – polski ksiądz katolicki, kapucyn (OFMCap.), doktor teologii pastoralnej, duszpasterz małżeństw i rodzin. Autor książek, redaktor naczelny wortalu internetowego www.szansaspotkania.net. Prowadzi liczne rekolekcje dla małżeństw. Członek Zespołu Laboratorium WIĘZI. Studiował na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie, we Fryburgu i na KUL-u. Był m.in. duszpasterzem akademickim, prowadził grupę Odnowy w Duchu Świętym i wspólnotę neokatechumenalną. Jest wykładowcą teologii pastoralnej w WSD Braci Mniejszych Kapucynów. Mieszka w Skomielnej Czarnej.   br. Piotr Zajączkowski Wydarzenie na Facebooku: TUTAJ

Pełna treść wiadomości na: drsiedlce.pl/?p=1849
drsiedlce.pl, Źródło artykułu: drsiedlce.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
siedlecki

Powiat siedlecki - leży w województwie mazowieckim, a jego siedzibę stanowią Siedlce. W skład liczącego 81 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Mordy, Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Paprotnia, Przesmyki, Siedlce, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn.

Prawie 98% ludności mieszka na terenach wiejskich. Plusy wynikające z rolniczej funkcji powiatu to turystyka związana z odpoczynkiem i rekreacją wśród spokoju i ciszy. Zapraszają do tego gospodarstwa agroturystyczne i wiejskie pensjonaty. Szczególną frajdę z pobytu będą mieli najmłodsi. Istnieje bowiem możliwość zapoznania ich ze zwierzętami gospodarskimi. Na nasz pobyt korzystnie wpłynie także zdrowa i ekologiczna żywność.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola