Belka
Środa, 17 Lipca 2019   imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Cabview VT628 Linia 31 Siedlce - Czeremcha 97 % trasy .wmv

 
Film powstał dzięki uprzejmości Kolei Mazowieckich . Serdeczne podziękowania dla osób, które przyczyniły się do realizacji filmu. Linia kolejowa nr 31 - linia kolejowa we wschodniej Polsce o długości 154 km, łączaca Siedlce w województwie mazowieckim z Siemianówką w województwie podlaskim, i dalej z Białorusią przez znajdujące się w Siemianówce kolejowe przejście graniczne. Linia ma znaczenie państwowe. Prowadzony jest na niej ruch pasażerski oraz towarowy. 27 sierpnia 2007 Koleje Mazowieckie uruchomiły połączenie z Siedlec do Siemiatycz realizowane przez szynobus spalinowy VT628. Zapewniało to obsługę fragmentu linii znajdującego się w województwie mazowieckim, kończącego się na przystanku Fronołów. Pociągi dojeżdzały do stacji Siemiatycze (woj. podlaskie) w celu zmiany kierunku jazdy. Wraz z nowym rozkładem jazdy od 9 grudnia 2007 połączenie przedłużono do Czeremchy oraz zwiększono ilość do trzech par pociągów, co dało tym samym Kolejom Mazowieckim pozycję dominującą na tym odcinku. Podlaski Zakład Przewozów Regionalnych w relacji: Siedlce - Czeremcha Siedlce - Hajnówka Czeremcha - Hajnówka Źródło - Wikipedia Lotna Ekipa Kolejowa AMA777

 


alfajet777 - Koleją po kraju i nie tylko
 
Data pliku video: 2011-08-27, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
siedlecki

Powiat siedlecki - leży w województwie mazowieckim, a jego siedzibę stanowią Siedlce. W skład liczącego 81 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Mordy, Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Paprotnia, Przesmyki, Siedlce, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn.

Prawie 98% ludności mieszka na terenach wiejskich. Plusy wynikające z rolniczej funkcji powiatu to turystyka związana z odpoczynkiem i rekreacją wśród spokoju i ciszy. Zapraszają do tego gospodarstwa agroturystyczne i wiejskie pensjonaty. Szczególną frajdę z pobytu będą mieli najmłodsi. Istnieje bowiem możliwość zapoznania ich ze zwierzętami gospodarskimi. Na nasz pobyt korzystnie wpłynie także zdrowa i ekologiczna żywność.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola