Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mieszane sztuki walki 2017-AtleticGym Siedlce

 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na treningi MUAY THAI, K-1, KICK-BOXINGU. Szkolimy osoby w każdym wieku, mężczyzn, kobiety, młodzież oraz dzieci. Uczymy walki sportowej (LIGH-CONTACT, K-1, FULL-CONTACT, MUAY-THAI, LOW-KICK), samoobrony oraz walki realnej. Treningi prowadzi Robert Czerwiński na każdym poziomie zaawansowania, dla zawodników a także początkujących lub ćwiczących rekreacyjnie. Uprawianie w/w dyscyplin pozwoli Wam na wszechstronny rozwój szybkości, siły,dynamiki, wytrzymałości, wpłynie pozytywnie na wygląd i wagę ciała, nauczy Was pokonywania barier i własnych słabości,zachowań w walce sportowej i podczas czasami nieuniknionych konfliktów ulicznych. Jeśli nie wiesz na co Cie stać, odkryj to na treningu. Nasza stronka: atletic-siedlce.pl/index.php?lang=pl&id=1 FB facebook.com/silownia.atletic/?fref=ts Produkcja i montaż facebook.com/rafaellphotography/

 


Atletic Gym
 
Data pliku video: 2017-05-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
siedlecki

Powiat siedlecki - leży w województwie mazowieckim, a jego siedzibę stanowią Siedlce. W skład liczącego 81 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Mordy, Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Paprotnia, Przesmyki, Siedlce, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn.

Prawie 98% ludności mieszka na terenach wiejskich. Plusy wynikające z rolniczej funkcji powiatu to turystyka związana z odpoczynkiem i rekreacją wśród spokoju i ciszy. Zapraszają do tego gospodarstwa agroturystyczne i wiejskie pensjonaty. Szczególną frajdę z pobytu będą mieli najmłodsi. Istnieje bowiem możliwość zapoznania ich ze zwierzętami gospodarskimi. Na nasz pobyt korzystnie wpłynie także zdrowa i ekologiczna żywność.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola