Belka
Niedziela, 21 Lipca 2019   imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

My maluchy przyrzekamy...

Data publikacji: 2018-10-30, Data modyfikacji: 2018-11-01
A A AWydrukDrukuj  
 
„Każdy maluch Dziś tu stanie I otrzyma pasowanie” Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w Miejskim Przedszkolu Nr 6 w Siedlcach odbyła się 30 października. Od samego rana trwały przygotowania, a w sali „Żabek” gromadzili się zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich zebranych gości przez Panią Iwonkę – wychowawcę grupy. Następnie mali artyści rozpoczęli swój występ artystyczny. „Żabki” zaprezentowały przygotowane wierszyki, piosenki, tańce. Potrafią nawet liczyć, co wszystkim udowodnili podczas uroczystości. Brawa! Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka kredką przez Panią dyrektor – Dorotę Jagiełło. Dla przedszkolaków było to ogromne przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech

Pełna treść wiadomości na: 272@mp6.siedlce.pl
mp6.siedlce.pl, Źródło artykułu: mp6.siedlce.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
siedlecki

Powiat siedlecki - leży w województwie mazowieckim, a jego siedzibę stanowią Siedlce. W skład liczącego 81 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Mordy, Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Paprotnia, Przesmyki, Siedlce, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn.

Prawie 98% ludności mieszka na terenach wiejskich. Plusy wynikające z rolniczej funkcji powiatu to turystyka związana z odpoczynkiem i rekreacją wśród spokoju i ciszy. Zapraszają do tego gospodarstwa agroturystyczne i wiejskie pensjonaty. Szczególną frajdę z pobytu będą mieli najmłodsi. Istnieje bowiem możliwość zapoznania ich ze zwierzętami gospodarskimi. Na nasz pobyt korzystnie wpłynie także zdrowa i ekologiczna żywność.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola