Belka
Niedziela, 21 Lipca 2019   imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

OGŁOSZENIE

Data publikacji: 2018-09-12, Data modyfikacji: 2018-09-12
A A AWydrukDrukuj  
 
dodano: 12.09.2018 na www.gminasiedlce.pl  Budowy kanalizacji sanitarnej w miejscowości  Stok lacki –Folwark, ulice: Baśniowa, Wiosenna, Piaskowa”  Wójt Gminy Siedlce zawiadamia, że w miesiącu wrześniu br.  rozpoczęto roboty związane z budową kanalizacji w ulicy Piaskowej. W październiku rozpoczną się prace w ulicach Baśniowej i Wiosennej. Zgodnie  z harmonogramem w 2018 roku planowane jest wykonanie ok. 50 %  zakresu rzeczowo-finansowego.  Zakończenie inwestycji nastąpi we wrześniu 2019 r.

Pełna treść wiadomości na: gminasiedlce.pl/aktualnosci/ogloszenie-siedlce-siedlce-siedlce-siedlce-41755/
gminasiedlce.pl, Źródło artykułu: gminasiedlce.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
siedlecki

Powiat siedlecki - leży w województwie mazowieckim, a jego siedzibę stanowią Siedlce. W skład liczącego 81 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Mordy, Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Paprotnia, Przesmyki, Siedlce, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn.

Prawie 98% ludności mieszka na terenach wiejskich. Plusy wynikające z rolniczej funkcji powiatu to turystyka związana z odpoczynkiem i rekreacją wśród spokoju i ciszy. Zapraszają do tego gospodarstwa agroturystyczne i wiejskie pensjonaty. Szczególną frajdę z pobytu będą mieli najmłodsi. Istnieje bowiem możliwość zapoznania ich ze zwierzętami gospodarskimi. Na nasz pobyt korzystnie wpłynie także zdrowa i ekologiczna żywność.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola