Belka
Wtorek, 16 Lipca 2019   imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

TECHNIK ELEKTRORADIOLOG - ZAWÓD NA MIARĘ CZASU

Data publikacji: 2018-08-07, Data modyfikacji: 2018-08-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Starzenie się społeczeństwa, wydłużanie średniej długości życia Polaków oraz skutki zdrowotne cywilizacji sprawiają, że zapotrzebowanie na nowoczesną diagnostykę stale wzrasta. Przybywa też chorych na raka, a szansa na wygranie walki z tą chorobą zależy od wczesnego rozpoznania i skutecznego leczenia. Powstają nowe ośrodki onkologiczne, w tym w Siedlcach, których celem jest wielokierunkowe i kompleksowe podejście do choroby nowotworowej. Niezbędnym członkiem zespołu terapeutycznego jest technik elektroradiolog, który zna się na obsłudze aparatury elektromedycznej, potrafi wykonywać badania i je interpretować, a także prowadzić radioterapię pod kierunkiem lekarza.

Pełna treść wiadomości na: tygodniksiedlecki.com/t46976-technik.elektroradiolog..zawd.na.miar.czasu.htm
tygodniksiedlecki.com, Źródło artykułu: tygodniksiedlecki.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
siedlecki

Powiat siedlecki - leży w województwie mazowieckim, a jego siedzibę stanowią Siedlce. W skład liczącego 81 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Mordy, Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Paprotnia, Przesmyki, Siedlce, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn.

Prawie 98% ludności mieszka na terenach wiejskich. Plusy wynikające z rolniczej funkcji powiatu to turystyka związana z odpoczynkiem i rekreacją wśród spokoju i ciszy. Zapraszają do tego gospodarstwa agroturystyczne i wiejskie pensjonaty. Szczególną frajdę z pobytu będą mieli najmłodsi. Istnieje bowiem możliwość zapoznania ich ze zwierzętami gospodarskimi. Na nasz pobyt korzystnie wpłynie także zdrowa i ekologiczna żywność.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola