Belka
Wtorek, 16 Lipca 2019   imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

wnioski na 500 +, 300+ oraz zasiłki rodzinne

Data publikacji: 2018-08-03, Data modyfikacji: 2018-08-03
A A AWydrukDrukuj  
 
dodano: 03.08.2018 na www.gminasiedlce.plOd 1 sierpnia ruszyło przyjmowanie papierowych wniosków na 500 +, 300+ oraz zasiłków rodzinnych. Gmina przygotowała punkt przyjęć z myślą o mieszkańcach w klimatyzowanej sali aby w komfortowych warunkach wypełnić i złożyć wnioski. Składanie wniosków cieszy się dużym zainteresowaniem a dla usprawnienia w załączeniu wnioski do pobrania , które po wydrukowaniu można złożyć na parterze w pok.nr 8 lub pok. nr 3. Składanie wniosków na 500 + trwa do końca października zaś na 300 + do końca listopada. Zapraszam do składania wniosków. Do pobrania: wniosek dobry start wniosek świadczenia wychowawcze wniosek zasiłek rodzinny

Pełna treść wiadomości na: gminasiedlce.pl/aktualnosci/wnioski-na-500-and-300-oraz-zasilki-rodzinne-41684/
gminasiedlce.pl, Źródło artykułu: gminasiedlce.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
siedlecki

Powiat siedlecki - leży w województwie mazowieckim, a jego siedzibę stanowią Siedlce. W skład liczącego 81 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Mordy, Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Paprotnia, Przesmyki, Siedlce, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn.

Prawie 98% ludności mieszka na terenach wiejskich. Plusy wynikające z rolniczej funkcji powiatu to turystyka związana z odpoczynkiem i rekreacją wśród spokoju i ciszy. Zapraszają do tego gospodarstwa agroturystyczne i wiejskie pensjonaty. Szczególną frajdę z pobytu będą mieli najmłodsi. Istnieje bowiem możliwość zapoznania ich ze zwierzętami gospodarskimi. Na nasz pobyt korzystnie wpłynie także zdrowa i ekologiczna żywność.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola