Belka
Niedziela, 21 Lipca 2019   imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ЭН57-2018 Седлицы - Луков / EN57-2018 Siedlce - Łuków

 
Электропоезд ЭН57-2018 Польрегио сообщением Седлицы - Тересполь, участок от ст. Седлицы до ст. Луков, снято во время возвращения домой из Польши в Москву. :) В районе Лукова случилась какое-то непонятие, за несколько минут перед прибытием на станцию кондуктор начал бегать туда-сюда по составу, а затем предупредил всех пассажиров, чтобы по прибытию пересели на другой поезд, стоявший на противоположном пути. Так до конца и не понял, что это было (какая-то поломка?)... Мазовецкое и люблинское воеводства, Польша. Pociąg elektryczny EN57-2018 Polregio o relacji Siedlce - Terespol, odcinek od st. Siedlce do st. Łuków, nagrane w trakcie powrotu do domu z Polski do Moskwy. :) W okolicach Łukowa doszło do jakiegoś wypadku - za kilka minut przed wjazdem na stację konduktor zaczął biegać po składzie, a później ostrzegł pasażerów, żeby po przyjeździe przesiedli do stojącego naprzeciwko składu. Tak do końca i nie zrozumiałem, co to miało być (jakieś zepsucie?)... Województwa mazowieckie i lubelskie, Polska

 


CzasowAnton
 
Data pliku video: 2018-02-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
siedlecki

Powiat siedlecki - leży w województwie mazowieckim, a jego siedzibę stanowią Siedlce. W skład liczącego 81 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Mordy, Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Paprotnia, Przesmyki, Siedlce, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn.

Prawie 98% ludności mieszka na terenach wiejskich. Plusy wynikające z rolniczej funkcji powiatu to turystyka związana z odpoczynkiem i rekreacją wśród spokoju i ciszy. Zapraszają do tego gospodarstwa agroturystyczne i wiejskie pensjonaty. Szczególną frajdę z pobytu będą mieli najmłodsi. Istnieje bowiem możliwość zapoznania ich ze zwierzętami gospodarskimi. Na nasz pobyt korzystnie wpłynie także zdrowa i ekologiczna żywność.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola