Belka
Niedziela, 21 Października 2018   imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Zarząd nagrodzony medalami PRO MASOVIA

Data dodania: 2018-10-20
18 października podczas uroczystości otwarcia Siedleckiego Centrum Onkologii Panie: marszałek Janina Ewa Orzełowska oraz Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Elżbieta Lanc, w im... więcej »
 
 

IMMOFINANZ z marką STOP SHOP w Gminie Siedlce

Data dodania: 2018-10-20
IMMOFINANZ, austriacka firma z sektora nieruchomości kontynuuje ekspansję w zakresie swojej marki handlowej STOP SHOP w Polsce, ogłaszając powstanie nowego parku handlowego pod tym „br... więcej »
 
Obchody Światowego Dnia Żywność

Obchody Światowego Dnia Żywność

Data dodania: 2018-10-19
Bank Żywności w Siedlcach zaprasza wszystkich Siedlczan do włączenia się w obchody Światowego Dnia Żywności 16 października, które odbywają się pod hasłem „Marnując żywność, marnujesz planetę”. Organizacja chce zwrócić szczególną uwagę na skutki ekologiczne tego zjawiska, z których niewiele osób zdaje sobie wciąż sprawę. Jest to tym bardziej ważne, że w samej Polsce marnuje się tyle żywności, ile wystarczyłoby dla wszystkich mieszkańców samej Warszawy przez 10 lat. więcej »
 
 

IMMOFINANZ z marką STOP SHOP w Gminie Siedlce

Data dodania: 2018-10-19
dodano: 19.10.2018 na www.gminasiedlce.pl  IMMOFINANZ z marką STOP SHOP w Gminie Siedlce, jako część nowego regionalnego hub-u handlowego IMMOFINANZ, austriacka firma z sektora... więcej »
 
 

LII SESJA RADY GMINY SIEDLCE.

Data dodania: 2018-10-19
dodano: 19.10.2018 na www.gminasiedlce.plOGŁOSZENIEINFORMUJĘ, ŻE W DNIU 25 PAŹDZIERNIKA 2018 ROKU /CZWARTEK/ O GODZ. 13.00 W SALI KONFERENCYJNEJ URZĘDU GMINY PRZY ULICY ASŁANOWICZA 10 ... więcej »
 
 

Kolejny nietrzeźwy kierujący wyeliminowany z ruchu

Data dodania: 2018-10-19
Naczelnik Wydziału Prewencji wspólnie z Oficerem Prasowym z siemiatyckiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego, który poruszał się samochodem w stanie nietrzeźwości po... więcej »
 
 

Elektroniczne tablice na przystankach

Data dodania: 2018-10-19
Dziewięć tablic Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej montowanych było w Siedlcach od kilku dni. Dzisiaj zostały zsynchronizowane i od dzisiaj też już działają. Pokazują rzec... więcej »
 
 

Nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu

Data dodania: 2018-10-19
Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w m. Bełcząc, gm. Czemierniki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym ... więcej »
 
 

Otwarcie Centrum Onkologii

Data dodania: 2018-10-19
Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. wzbogacił się o nowoczesny, pełnoprofilowy ośrodek onkologiczny. Siedleckie Centrum Onkologii (SCO), bo o ni... więcej »
 
 

Ostrzeżenie I stopnia o złej jakości powietrza

Data dodania: 2018-10-19
W związku z przekroczeniem w 2018 r. poziomu III – Ostrzeżenia I stopnia o złej jakości powietrza (kolor żółty) dla pyłu zawieszonego PM 10 w powietrzu na obszarze woj. mazowieckie... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1948
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
siedlecki

Powiat siedlecki - leży w województwie mazowieckim, a jego siedzibę stanowią Siedlce. W skład liczącego 81 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Mordy, Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Paprotnia, Przesmyki, Siedlce, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn.

Prawie 98% ludności mieszka na terenach wiejskich. Plusy wynikające z rolniczej funkcji powiatu to turystyka związana z odpoczynkiem i rekreacją wśród spokoju i ciszy. Zapraszają do tego gospodarstwa agroturystyczne i wiejskie pensjonaty. Szczególną frajdę z pobytu będą mieli najmłodsi. Istnieje bowiem możliwość zapoznania ich ze zwierzętami gospodarskimi. Na nasz pobyt korzystnie wpłynie także zdrowa i ekologiczna żywność.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola