Belka
Środa, 17 Lipca 2019   imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Badanie zapotrzebowanie pracodawców na finansowanie kształcenia ustawicznego w ramach środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2018 r.

Data dodania: 2017-11-14
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
W związku z rozpoczęciem przygotowania do realizacji Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2018 roku, Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach rozpoczyna badanie zapotrzebowania pracodawców na finansowanie kształcenia ustawicznego w ramach środków KFS.

Pełna treść ogłoszenia na: siedlce.praca.gov.pl/-/5791240-badanie-zapotrzebowanie-pracodawcow-na-finansowanie-ksztalcenia-ustawicznego-w-ramach-srodkow-krajowego-funduszu-szkoleniowego-w-2018-r-
Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach, Źródło ogłoszenia: praca.siedlce.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
siedlecki

Powiat siedlecki - leży w województwie mazowieckim, a jego siedzibę stanowią Siedlce. W skład liczącego 81 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Mordy, Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Paprotnia, Przesmyki, Siedlce, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn.

Prawie 98% ludności mieszka na terenach wiejskich. Plusy wynikające z rolniczej funkcji powiatu to turystyka związana z odpoczynkiem i rekreacją wśród spokoju i ciszy. Zapraszają do tego gospodarstwa agroturystyczne i wiejskie pensjonaty. Szczególną frajdę z pobytu będą mieli najmłodsi. Istnieje bowiem możliwość zapoznania ich ze zwierzętami gospodarskimi. Na nasz pobyt korzystnie wpłynie także zdrowa i ekologiczna żywność.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola